ADANA TONER DOLUMU

Toner Dolum Genel Bakış:

İlk olarak, bir dolgu deliğini bulmak (veya yapmak)

Sizin kartuş toner tozu tutan bir ‘toner tankı’ vardır. Bazı kartuşlar daha önce bir tıkaç ile doldurulmuş olan bir delik (Şekil 1) içerir. Bu tonerlerin Bizim dolum kitleri bulma ve bu dolgu deliği açmak için resimli talimatlar ve yönergeleri içerir.

Diğer toner, ancak, birini kendiniz yapmanız gerekir, böylece bir ‘delik doldurmak’ yok. adana tonerler bu tür Bizim dolum kitleri yakmak için kullanılan bir yanık aracı (aslında eritebilir) kartuşun bir dolgu deliği (Şekil 2) ile birlikte gelir. Bizim dolum talimatları tam olarak nerede dolgu delik (yanlış yerde bunu yapmak istemiyorum) yapmak için size gösterecektir. Bir yanık aracı fabrika yapımı dolgu delikleri olmayan toner için tüm dolum kitleri standart geliyor, hem de bizim aksesuar sayfasında ayrı olarak satın alınabilir.

İkincisi, sağ toner kartuşu doldurun. adana toner dolumu yapan firmalar arasında alanında uzman , tecrübeli kadro,güvenilir hizmet veren bir firmadır emfa bilgisayar

Eğer bunu kullanmak delik sahip olduktan sonra kartuş toner hunisi (Şekil 3) içine toner ‘dökün’. Bizim dolum kitleri ile birlikte gelen toner onun için sipariş edilen kartuşun için özel imal edilmiştir – biz ‘jenerik’ ya da ‘evrensel’ toner yok.

Son adım dolgu deliği yeniden mühürlemek için olduğunu. Kartuş önceden yapılmış dolgu delik olsaydı sadece daha önce kaldırılmış plastik fişini takın.

Kit Toner şişesinin üstüne bir huni kapağı vidaları ile birlikte gelir ve herhangi bir karışıklık olmaksızın kartuş toner eklemek için kullanabilirsiniz. Bunu biryere toner tozu sprey çünkü sallamak veya şişe sıkmak istemiyorum. Sadece dolum deliğine karşı hafifçe huni kapağını basın ve şişe boşalana kadar yavaşça toner şişesinin tarafını hafifçe vurun.

Üçüncü olarak, dolgu deliği yeniden mühürlemek adana toner dolumu,toner dolumu adana,adana güvenlik kamerası

NOT – Bazı yeni kartuşlar ‘akıllı fiş’ ya da ‘beklenen’ yaşam geçmiş işlev kartuş için sırayla değiştirilmesi gereken sigorta var. ENDİŞELENMEYİN. Biz bunları (yedek fiş bizim tam listesi için tıklayınız) gerektiren kartuşlar için bu yongaları stok ve onlar çip veya ısıtıcıyı değiştirmek için kolay yönergelerle birlikte, bu özel tonerler için doldurma kitleri dahildir.

Eğer bir dolgu deliği güvenli delik üzerine bant için kullandığımız özel alüminyum bant, (Şekil 4) ile gelen yakmak zorunda kartuşları için dolum kitleri. Yavaşça toneri eşit şekilde dağıtmak ve yazıcının içine takın kartuşu sallamak – bu kadar kolay!


Reklamlar

ADANA TONER DOLUMU” üzerine bir yorum

  1. adana ilimiz de Eviniz de , iş yerinizde Toner Dolum, toner yenileme ve degiştirme işlemlerini yaptırmak için EMFA BİLGİSAYAR VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ ‘ ne Muhakak ulaşmalısınız. İletişim için 322 232 66 65

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s